Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana serwera
Zabawni jesteście.... Można było się spodziewać, że ten serwer będzie zawalony skoro tyle pl graczy i nie tylko zapowiedziało się, że będą grać na Windrescie... Ale osiołki się uparły i poleciały...Bo PL SERWER!! Gówno pl serwer....!
Ja nie będę miała za dużo czasu na grę, więc siedzieć po nocy i czekać na wejście- ODPADA. Zmiana na inny serwer mi w to mi graj, bo nie miałam zamiaru dołączyć na windrest.

P.S. Ghot pamiętaj, demokracja to jeden wielki bullshit. Możesz zapytać się członków legionu co myślą, ale decyzję podjąć samemu. W przeciwnym razie taka "demokratyczna" ankieta przynosi gówno.
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Ale juĹĽ nie ma czasu na demokracje Smile
Jutro start i ze statystyk serwerów wynika windrest jest full prawie przez 24 godziny a to tylko gracze z f.packami u nas na forum przypada 1 osoba z f.pack na 10 osób f2p. Inne serwery maja 3-5k graczy więc dobijają do max. Tylko Ten który wybrałem ma 2-3 K ludzi na ten moment.

Przepraszam jak piszÄ™ niezrozumiale ale telefon czasem zmienia mi litery Smile
Odpowiedz }}
No i gitara.
To już jutro.... ups, trza ściągać klienta
Odpowiedz }}
a skąd wiecie że 19 po otwarciu serwerów nie będzie wyglądała wszędzie tak samo ?
teraz są tylko użytkownicy z packami a już są problemy , jak się 19 ludzie rzucą na te serwery to pójdą z dymem razem ze stodołą Smile
ja bym poczekał co z tym zrobi ncsof bo ludzie nie zapłacili tylko po to żeby stać pół dnia w kolejce

z tego co widzę na forum gracze naciskają żeby wprowadzili transfer postaci między serwerami

https://forums.bladeandsoul.com/topic/14...on-ncsoft/

kto zna angielski może dorzucić swoje 3 eurocenty Tongue
Odpowiedz }}
to sobie czekaj ... poczekasz sobie tydzień lub dwa, a za ten czas na innym serwie ludzie już będą wylvlowani
Odpowiedz }}
no to życzę wszystkim miłej gry
Odpowiedz }}
Ja juz przekonałem się na własnej skórze w niedziele czekając na wejście 25 min ,a w tym czasie czas oczekiwania się zwiększał do ponad 2h ,wiec też wole z gildią wybrać inny serrwer gdzie niema kolejki jestem za Hao District 
Odpowiedz }}
Sajmon ja ciebie rozumiem, ja też muszę zaczynać od nowa ale nie ma innej alternatywy. Windrest jest full, NcSoft rozpatruje chwilowe zawieszenie zakładania nowych postaci na tym serwerze. A jeśli 19 kilka osób naszych zacznie grać a potem nie będzie możliwości zakładania nowych postaci będziemy w głębokiej ....

Druga sprawa już część polskich klanów wycofała się z WindRest ze względu na graczy bez premium których jest dużo więcej.

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi a nie chce czytać tego wszystkiego ....
Tak wyglÄ…da WindRest

To użytkownik premium z pierwszeństwem wejścia na serwer:

[Obrazek: 5jYe1qW.jpg]

[Obrazek: w_t_f_zpse8vux9yy.jpg]
Odpowiedz }}
Jeśli to pozwoli nam na wcześniejsze wejście do gry to jestem za zmianą na Hao District.
Odpowiedz }}
Teraz już nie ma odwrotu Smile klan na Windrest rozwiązany, a założony na Hao District

Serwer: Hao District
Crimson Legion

Klan Apostate

Jak wybierzecie frakcję około 4 lvl proszę napisać na chat tu czy mi na pw lub w grze do Hagentii lub Mahanon
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości