Ocena wątku:
  • 48 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana serwera
Mi tam nie zależy na serwie, angielski każdy chyba zna choćby podstawy, kuźwa mac tego uczą w podstawówce. Oczywiście jak mówię ja zacznę od 0 tam gdzie będzie grał klan ,ale jeżeli ktoś wykupił tego "bonus'a" to jest mały problem bo lvl nikt nie odda , tak czy siak wypowiedzieć powinni się w pierwszej kolejności Ci co już grają bo to ich najbardziej chyba dotknie , jeżeli chodzi o mnie to ja się dostosuję.   
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
https://forums.bladeandsoul.com/topic/14...e-servers/
moĹĽe siÄ™ trochÄ™ wyluzuje serwer do 19 jak ludzie pouciekajÄ…
ja zostaję na tym serwerze po to się 2 tygodnie szybciej pytałem żeby nie zaczynać od nowa
Odpowiedz }}
Chciałbym zostać na serwie na który głosowałem, to czy zagram 19 czy 22 nie ma znaczenia, z Aionem było podobnie i jakoś się wyprostowało.
Serio nie pali siÄ™, zagrajmy na Polskim...

Jeżeli jednak większość opowie się za zmianą to będę zmuszony się dostosować.

Ps
Bariera językowa to dla mnie żaden problem :p...
Odpowiedz }}
Boże, ludzie- zrozumcie, ze to nie jest zaden Polski serwer. Tu poprostu zarejestrowalo sie w chuj graczy z premium i cala reszta jak owieczki pobiegly za tłumem i teraz kazdy zaluje bo maja kolejki po 200minut. Polaczki są wszedzie, nie martwcie sie
Odpowiedz }}
Tylko że z Aion czekało się godzinę lub dwie na wejście, ale czekali wszyscy teraz na WindRest jest kolejka 5-10 godzin użytkowników premium. 19 dojdzie 2-3 x tyle ludzi. Serwery mają pojemność 5k ludzi, windrest przez cały czas ma max, i nie sądzę że to będzie problem 2-3 dni a raczej kilku tygodni. Polacy na jednym serwerze, jeszcze przed startem wiele osób zmieniło serwer bo nie chciało czekać.

Idziemy na Hao District!!

Odpowiedz }}
Polacy będą wszędzie, a jeżeli faktycznie już są takie kolejki to 19 wejście do gry będzie niemożliwe. Bardzo dużo ludzi czekało na tą grę i problem raczej się nie rozwiąże po 1-2 dniach, ja wolę sobie pograć, nazwa serwera nie ma znaczenia, a chyba lepiej teraz go zmienić, gdzie postęp gry jeszcze jest niewielki. No ale to w większości zależy od graczy którzy już grają czy poświęcą postacie, żeby nowi mogli z nimi rozpocząć przygodę Wink
Odpowiedz }}
Ja dodam tylko że już nie ma "polskiego serwera" czas oczekiwania zabił ten pomysł. Polskie klany idą na: Ebon Hall, Hao District, Windrest
Odpowiedz }}
To wreszcie na jaki server idziemy ? Big Grin
Odpowiedz }}
My na Hao District
Dlatego że jest tam najmniej ludzi ze wszystkich serwerów, więc duża szansa na brak kolejek po 19
Odpowiedz }}
oko to zmieniam serva Tongue
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości